×

Sayısal Kitap

NOT: Abone olunan veritabanlarımızdan uzaktan erişim ile bağlanabilmek için Milli Kütüpahane Üyesi olmanız gerekmektedir. Mobil ya da elektronik imzanız aracılığı ile Milli Kütüphanesi üyeliği için tıklayınız.

Milli Kütüphane Kartlı üyesi iseniz;

Kullanıcı adı: Kart Barkod No Şifre: Doğum Tarihi (günayyıl)

Elektronik Üye iseniz (Mobil yada elektronik imza ile gerçekleştirilmiş üyelik); Sisteme kaydolmuş olduğunuz elektronik posta hesabınıza gönderilmiş olan kullanıcı adı ve şifre ile erişim sağlayabilirsiniz.

Türkiye’nin seçkin yayınevlerinden derlenen nitelikli e-Kitap ve e-Dergilerin yer aldığı Sayısal Kitap,  edebiyat, kültür, sanat ve bilim alanlarında Türkçe içeriğe sahip online bir kütüphanedir.

Kütüphane kullanıcıları, Sayısal Kitap platformundaki kitaplara herhangi bir bilgisayar veya mobil cihaz üzerindeki web görüntüleyici ile ulaşabilir, sorgulama ve filtreleme seçenekleri ile istediği kitabı bulabilir ve ücretsiz olarak okuyabilir.

Kullanıcılar dilerlerse, Sayısal Kitap üzerinde seçtikleri kitaplardan kendi kişisel online kütüphanesini oluşturabilir; atıf yapma, sosyal medyada bağlantı paylaşma gibi özellikleri kullanabilir.

Erişim için tıklayınız