×

SAE Mobilus Havacılık - Uzay ve Otomotiv Teknik Raporları & Standartları

NOT: Abone olunan veritabanlarımızdan uzaktan erişim ile bağlanabilmek için Milli Kütüpahane Üyesi olmanız gerekmektedir. Mobil ya da elektronik imzanız aracılığı ile Milli Kütüphanesi üyeliği için tıklayınız.

Milli Kütüphane Kartlı üyesi iseniz;

Kullanıcı adı: Kart Barkod No Şifre: Doğum Tarihi (günayyıl)

Elektronik Üye iseniz (Mobil yada elektronik imza ile gerçekleştirilmiş üyelik); Sisteme kaydolmuş olduğunuz elektronik posta hesabınıza gönderilmiş olan kullanıcı adı ve şifre ile erişim sağlayabilirsiniz.

Havacılık - Uzay ve Otomotiv sektöründe tasarım, AR-GE, üretim ve kalite kontrol departmanlarına yönelik, çok detaylı teknik veriler içeren elektronik veritabanı olan SAE Mobilus Teknik raporlar, AS ve AMS standartları erişime açılmıştır.

Erişim için tıklayınız.

Hakkında:

 

SAE Mobilus; özellikle Otomotiv, Havacılık ve Uzay Sektöründe tasarım, AR-GE, üretim ve kalite kontrol departmanlarına yönelik, çok detaylı teknik veriler içeren elektronik veritabanıdır.

Yeni ürün geliştirme ve proje planlama aşamalarında fayda sağlayan, işletmenin küreselleşme ve uyumluluk programlarını destekleyen zengin bir içeriğe sahiptir.

 

SAE Mobilus, proje sorunlarınızı çözmek ve iş akışınızı düzenlemede size yardımcı olacak güvenilir ve ilgili bilgileri sizlere sunacaktır. SAE Mobilus, tüm teknik kaynaklara olan ihtiyacınızı hızlıca ve etkili bir şekilde karşılayacak kullanıcı odaklı bir platformdur.

 

Rakamlarla SAE Mobilus

  • 143.900+ Teknik yayın
  • 13.100+ Havacılık ve Uzay standartları
  • 16.900+ Havacılık ve Uzay Malzemeleri detayları
  • 8.800+ Kara araçları standardı
  • 3.400+ SAE ITC E&A standard

 

HAVACILIK ve UZAY, OTOMOTiV, TiCARi ARAÇLAR!

 

  • SAE Mobilus; en çok güncel teknik veriyi barındırarak, yaratıcı çözümler ve yeni teknolojiler geliştirmeye ilham olan, araştırmalar için yeni fikirler üretmeyi sağlayan bir kıvılcımdır.
  • SAE Mobilus, otomotiv, havacılık ve ticari araç sektörlerindeki mevcut en iyi kaynaklara anında erişim sağlar.
  • SAE Mobilus, proje sorunlarınızı çözmek ve iş akışınızı düzenlemede size yardımcı olacak güvenilir ve ilgili bilgileri sizlere sunar.
  • SAE Mobilus, tüm teknik kaynaklara olan ihtiyacınızı hızlıca ve etkili bir şekilde karşılayacak kullanıcı odaklı bir platformdur;

 

SAE MOBILUS’UN SAĞLAM İÇERİĞİNE GÜVENİN!

 

SAE Mobilus platformu ile, kurumunuzu öne taşımakla birlikte; bu dijital kütüphane, mobilite mühendislik alanlarında teknik standartların ve yayınların en güncel koleksiyonunu sağlamaya odaklanmıştır. 200.000 'den fazla arşivsel ve güncel teknik yayın, standart, kitap, dergi ve çok daha fazlası dahil olmak üzere dünya çapındaki mobilite mühendisleri, öğrencileri ve akademisyenleri için tasarlanmıştır.